Pacman Games

Strona Główna / Gry Zręcznościowe / Pacman Games (Pacman Games)Żółte kulki popędzić w Pacman

Graj w nową grę: Pac Rat

Pacman jest bardzo klasyczny w zakresie gier arcade. Już na Atari było do tej gry za pomocą joysticka. Gra jest przez japońskiego Toru Iwatani i był przez jakiś czas. W 1980 roku została wydana przez Namco. Ten oryginalny jest natychmiast stają się niezwykle popularne i stał się największym gry w branży gier. Od ery Internetu, ta gra może być nigdzie w Internecie lub uzyskać pobieranie.

Jedz próbek

W tej grze można przenieść rodzaj żółtym emotikon się, kto naprawdę głodny! Jedz wszystkie kulki, które można napotkać w planszy, ale uniknąć duchy i potwory, które na swój sposób! Jeśli wpadają na nich, gra jest skończona. Jednak można też atakować i jeść tych oprawców, jeśli wiesz, aby uzyskać dodatkowe uprawnienia. Następnie można nadal jeść bez przeszkadza te brzydkie potwory. Więc staramy się przez labirynt bez wykrycia. Ukryty za ściany w prawo i zawrócić szybko, gdy twoi nieprzyjaciele przyjdą po ciebie.

popularna gra zręcznościowa kiedykolwiek!

Tutaj gromadzone są najfajniejsze wersje Pacman i masz ogromny wybór różnych wzorów, które są wykonane w tej grze. Jedną z wielkich wersjach tej gry Pac Xon Delux i jest bardzo popularne w tej kategorii. Żeński odpowiednik nazywa panna Pacman, którzy lubią męskie duchy wersja i należy unikać, jak wiele piłek do jedzenia. Czy uda Ci się pozostać na rękach duchy? Tutaj można spróbować w jednej z wielu wersji Pacman! Idziesz do klasycznej gry, jeśli zdecyduje się na nowszej wersji? Mamy ich wszystkich tutaj, aby służyć, więc grać!

Wszystkie Pacman Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Pacman Games z Polski! Wybierz Pacman Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!