Dora Games

Strona Główna / Gry Przygodowe / Dora Games (Dora Games)Dora Gry dla dzieci

Graj w nową grę: Dora Fishing

Na tej stronie internetowej można znaleźć wiele gier Dora. Dora jest najbardziej znany jako wesoła dziewczyna, która przeżywa wiele przygód z jej małpa. Ona mieszka w dżungli i zawsze ma swój plecak z nią. W różnych gier możesz pomóc Dora podczas jej przygodach. W przygody Dory idziesz szukając uścisku grupy z Dora, że ​​jest stracony. Każda gra jest jasne wskazówki, dzięki czemu można szybko zacząć. W grach Dora, jednak są także gry, gdzie Dora potrzebuje pomocy w innych sytuacjach. Na przykład można grać Dora lekarza, gdzie Dora sprawia, że ​​jej piękne zęby odzyskuje poprzez oczyszczenie go dobrze. Jeśli możesz pomóc Dora Gruby jedzenia. Chce jeść wszystko, co widzi, ale nie wszystko jest dobre jedzenie. Czy możesz pomóc Dora z jej jedzenie?

Spot różnica

Nie tylko są gry przygody z Dora w czołówce, znajdziemy tu również Logiczne. Na przykład, gra Dora pamięci, gdzie będzie szukać wszystkich różnic, tak, że dwa obrazy są znów w prawo do końca. Należy uważnie je znaleźć i zwrócić szczególną uwagę na grę, więc nie jesteś zbyt szybko. Możesz również pomóc Dora z jej ubrania. Ona zwykle nosi te same ubrania, ale chciałbym jeszcze coś innego, też. Możesz wybrać się ładny strój dla niej. W grze Dora Dress Up, który można wybrać ubrania Dora będzie nosić, i szukać najpiękniejszych akcesoriów. Dora dziś nosi sukienkę czy może koszulka z spodenki? Ze względu na dużą różnorodność gier Dora, jesteś zobowiązany do czegoś, co można zjeść.

Najlepsze gry Dora!

W tym miejscu gry, mamy najlepszą i największą kolekcję gier Dora. Jest najbardziej znana z popularnego serialu animowanego na Nickelodeon. Lubi tak samo sławę jako Barbie wśród dzieci. Mamy wiele zabawy gry na temat różnych miejsc, takich jak Karnawał, parku rozrywki lub kuchni. Także pograć w gry na tablecie. Ta wesoła dziewczyna ma psa, możesz pomóc jej w opiece nad psem? Istnieją także świetne gry zręcznościowe, takie jak na przykład pamięci W tej sekcji gier. A może wolisz Dora opatrunek i uwodzenie? To wszystko jest możliwe! Baw się z jednym z tych uroczych dziewczyn gry sprawiają wielką przygodę z nim.

Wszystkie Dora Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Dora Games z Polski! Wybierz Dora Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!