Angry Birds Games

Strona Główna / Gry Akcji / Angry Birds Games (Angry Birds Games)Strzelaj do Angry Birds proca z wami przez poziomy

Graj w nową grę: Angry Flappy Wings

Angry Birds jest na świecie najczęściej ściąganych aplikacji gry. Bardzo udane iPhone, iPad i Android Gra stworzona przez Rovio. Strzel te złe ptaki przed zielonymi świniami i niech ich budynki zwinąć. Zbieraj złote jaja, aby odblokować poziomy premii. Można znaleźć wszystkie gry Angybirds darmowe gry online bez pobierania. Prasa tak szybko odtwarzania.

Pig Crush!

Istnieje wiele różnych poziomach, aby znaleźć się w tej grze, a celem jest, aby wydostać się z pola gry wszystkie świnie. Im więcej struktur i dodatkowych punktów zbierzesz, tym więcej gwiazdek zarabiasz na każdym poziomie. Ta kreskówka jest super zabawa! Tak kończy się w jaskiniach, w przestrzeni kosmicznej lub w Rio z Angry Birds. Na tej stronie umieściliśmy wiele gier online, która po prostu można grać za darmo na komputerze.

Dziwne ptaki

Oprócz zabawnych świń istnieje również wiele różnych ptaków, które należy starać się osiągnąć następny poziom. Oprócz znanych czerwonych ptaków można również grube czarne, żółkną lub niebieski trójkątne dodatkowych birdie w katapulty i tak mocno, jak to możliwe, aby wysłać off świń. Niektóre eksplodują, inni lecą przycinanie twarde i w ten sposób można określić najlepszą taktykę, aby zemścić się na Pigglets. Jeśli masz twoi czasem zobaczyć fajny animowany, który zaproponował film lub premię zaokrągla liczbę poziomów. Mamy to bardzo najlepszych gier ogromny wybór gier Angry Birds wybrane dla Ciebie! Wybierz swój ulubiony krajobraz lub historię i grać wszystkim! Bez problemów z pobraniem aplikacji, bez Spelle.nl tutaj można zacząć grać od razu! Baw się z tych gier!

Wszystkie Angry Birds Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Angry Birds Games z Polski! Wybierz Angry Birds Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!