Zombie Games

Strona Główna / Gry Akcji / Zombie Games (Zombie Games)Strzeż się inwazji zombie!

Graj w nową grę: Deads On The Road

Zombies są przerażające głodne potwory, którzy lubią jeść ludzi, rodzaj wilkołaka. Zagraj w jedną z wielu gier zombie-line tutaj! Popularne gry akcji są: Tequila Zombies i zombie killer. W większości gier trzeba ich zabić, walcząc przeciwko nim lub strzelać. Wiele gier są oparte na słynnym serialu The Walking Dead. Czy można przetrwać inwazję zombie? Powodzenia!

Horror i okrucieństw

Zombies są martwi ludzie, którzy wrócili do życia i być z zemsty. Czasami taka potworna istota, nawet pić ludzką krew. Istnieje wiele filmów o zombie wykonane, a także niezwykle popularny utwór The Cranberries, gdzie każdy zna tekstów. Poniżej przygotowaliśmy dla was kilka gier tłuszczu z rzędu, w którym atak zombie muszą zatrzymać się w celu ochrony ludzkości. Również popularne Zombies vs. rośliny. Kto kocha trochę napięcia, nawiąże tutaj wielką grę. Chodź z nami dreszcz i tu napięcie! Nie przejmuj się! To tylko gra, a tak naprawdę naturalne.

Powstań z martwych

Graj szalony sombie lub po prostu chronić wszystkich przed atakiem. Mamy kilka doskonałych gier dla Ciebie w sklepie. Na przykład, grając złego nekromantę lub straszny misia. Można również grać kowbojski bohatera i zmierz się zła. Czy jesteś gotowy, aby duchy? Na tej stronie można znaleźć wszelkiego rodzaju przerażających gier z zombie. Dziwne rzeczy dzieją się, gdy ludzie przekształcają się w potwora. Zebraliśmy kilka gier tu, gdzie trzeba walczyć z zombie, czy tylko sama gra smutną zombie. Coś dla każdego!

Wszystkie Zombie Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Zombie Games z Polski! Wybierz Zombie Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!