Babysitting Games

Strona Główna / Gry Zręcznościowe / Babysitting Games (Babysitting Games)Duża kolekcja gier dla dzieci

Graj w nową grę: Fruit Break

Na tej stronie znajdziesz różnorodne gry dla dzieci. Gry Te dzieci są dla różnych grup wiekowych. Każda gra posiada krótki opis, więc od razu wiesz, co robić. Czy lubisz oglądać jako opiekunka do dzieci na Betty lub jednostki wolisz połączyć z Alice? Możesz być Super tata i jak nikt inny opieki dla dziecka. Z tych i innych gier dla dzieci idziesz sobie jako opiekunka do pracy. W wielu grach, zawsze można dostać jeden krok dalej przez różnych poziomach. Na przykład, gdy zabawna gra Ostateczny niania. Czy jesteś ostatecznym opiekunka i można grać we wszystkie poziomy? Wyszukując odpowiednie obiekty i wyświetlać je w odpowiedniej kolejności na dziecko można zbierać punkty. Te gry mogą być odtwarzane również z innymi. Grać w gry z przyjaciółmi posiedzenia w dół i zobaczyć, kto jest najlepszy w starannym lub krążyna dziecka.

Pomoc w starannym

gra jest Octomama Pomoc, w oparciu o matce, która miała ośmioro dzieci na raz, a może jakaś pomoc. Podczas gry można zobaczyć nową opiekunkę i pomóc jeść dzieci, ale pamiętaj, że nie jesteś zwolniony! Octomama chciałby zachować trochę gotówki. Oprócz dużej ilości gier dla dzieci, w którym jako opiekunka idzie do pracy, można także zagrać w grę, gdzie cię jako opiekun będzie działać. Upewnij się, że wszystkie dzieci w czasie zrobić swoją pracę domową i uzyskać pomoc w płynny sposób do studiowania. Nie zawsze jest to łatwe. Szeroki wybór gier będzie się zajmować godzinami dzieci. Większość gier można grać bez nadzoru po krótki tutorial było.

Uważaj na słodkie niemowląt

Jesteś opiekunką dziś. Ty jako niania do opieki nad dzieckiem lub dziećmi również. Super niania dziecka Hazel i są zabawne gry. Pokaż, że jesteś na tyle dojrzałe, aby podjąć tę odpowiedzialność na Ciebie. Mamy wiele dziecka zabawki dla dzieci powyżej 1 roku. Można również oglądać małe Barbie. Nie daj się zwieść przez wszystkie płacze!

Jesteś super opiekunka ?!

Należy zwrócić uwagę na kilka cudownych dzieci. Jako opiekunka do dzieci, jesteś odpowiedzialny za cały pielęgnacji niemowląt i dzieci. Przepraszam czas pieluch i umieścić je do łóżka na czas. Najbardziej popularna gra jest opiekunki Jenny w miłości. Czy można zachować ciche wszystkie niegrzeczne dziewczynki, żeby nie zacząć płakać?

Zadbaj o dzieci!

jako dziecko są odpowiedzialni za wszystkich niemowląt i małych dzieci w przedszkolu. Czasami można uzyskać zatrudniony jako opiekunka do dzieci, trzeba dbać o te dzieci. Opiekunka lub babyzit jest miły uboczny każdego nastolatka. Jednak zmiana pieluchy mniej dobrą robotę. Sukces z tych zabawnych gier dla dziewczyn.

Wszystkie Babysitting Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Babysitting Games z Polski! Wybierz Babysitting Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!