Bejeweled Games

Strona Główna / Gry Logiczne / Bejeweled Games (Bejeweled Games)Znana na całym świecie gra logiczna Bejeweled

Graj w nową grę: Jewels Classic

Zapraszamy do naszej kolekcji online gry Bejeweled. Posiadamy największą kolekcję gier Bejeweled z całego Internetu! Bejeweled Blitz i wszystkie wersje 1, 2 i 3, można znaleźć tutaj. Celem Bejeweled jest, aby jak najwięcej kombinacji kolorów tych samych kamieni szlachetnych i klejnotów. Staraj się osiągnąć minimalny wynik na poziomie od gier drogowych klejnotów. Ta gra logiczna stworzona przez PopCap i jest znany także Zylom, iPhone, iPad i Android. Jest to podobne do słynnego króla gry Candy Crush, tylko ze słodyczami. Wiele logiczna zabawa i staramy się w miarę możliwości!

Pada deszcz diamentów!

Ta gra jest grą myślenia dla wszystkich! Twist i skręcić w różnych kamieni szlachetnych, aby utworzyć rząd trzech identycznych przedmiotów. W ten sposób można odtwarzać je i starają się zrobić jak najwięcej poprawnych kombinacji. Bejeweled to gra, która często jest pobierany, jest to jeden z klasycznych gier, które można odtwarzać wszystkie z pierwszych komputerów. Na tej stronie zbieramy szeroką gamę wersji Bejeweled i grają wszystko za darmo! Te gry online są w różnych kształtach i rozmiarach. Możesz więc wybrać zwierząt, owoców, uśmiechniętą wersję lub jednej z wielu innych wariantach.

Biżuteria i warzywa

Ta gra można grać na różne sposoby: można zrobić wyścig z czasem, i zrobić jak najwięcej kombinacji. Czasami nazywa ta gra pęd czasu. Możesz też przejść do trybu działania, a następnie spróbować zagrać w danym czasie, na tyle klejnotów drogi do postępu poziom. Grają Bejeweled 1, 2 lub 3 lub wybrać się na kreatywnej wariantu jako Piraci naszyjnik, kamienie szlachetne lub dać mi Cukierki do krojenia. Mnóstwo zabawy!

Wszystkie Bejeweled Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Bejeweled Games z Polski! Wybierz Bejeweled Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!