Papa Louie

Strona Główna / Gry Przygodowe / Papa Louie (Papa Louie)Louie The Pizza Maker

Graj w nową grę: Papa Louie 3

Może Papa Louie nazywa najsłynniejszy piekarz całego internetu. Ten szef jest dziełem pracowni gry Przestawić przełączniki linii Studios. On jest główną postacią w szeregu gier platformowych, to Papa Louie 1, 2, 3 i 4. Istnieje również duża liczba gier restauracyjnych robione, najbardziej popularne są: freezeria, CupCakeria, Donuteria Taco Mia i Pancakeria. We wszystkich tych gier gotowania trzeba uruchomić samej restauracji.

Zrealizuj swój Donuteria

Myślisz, pączki też tak dobrze? Następnie Papa Donuteria jest naprawdę coś dla ciebie! Zrób porządek na swoich klientów, a następnie przechodzi pączki upiec i udekorować cukierków. Upewnij się, że nie popełnia błędów w kolejności, i robi wszystko trochę tempo. Prędkość jest bardzo ważne, aby utrzymać klientów szczęśliwy. Pączki są słodkie ciastka z dziurką w środku, zwykle odbywa się to z odrobiną cukru nad glazury.

Pyszny wypiek pizzy

Papa Louie piecze najlepsze pizze na świecie i dlatego jest bardzo popularne wśród klientów. Jesteś również bardzo zajęty. Piec pizzy w piecu do pizzy i dać im prawo dodatków, takich jak mozzarella, kiełbasa, pomidory, szynka, pieczarki, cebula i wiele innych składników. Pokroić pizzę na 12 kawałki i umieścić je w pudełka do pizzy. Powodzenia w prowadzeniu własnej Pizza Hut.

Wszystkie Papa Louie są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Papa Louie z Polski! Wybierz Papa Louie lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!