.IO Games

Strona Główna / Gry Multiplayer / .IO Games (.IO Games)Puzzle Challenges .io Gry

Graj w nową grę: Antwar.io

Jeśli lubisz gry, w których naszym zdaniem wyniki jedząc jak najwięcej gry z serii AC naprawdę coś dla ciebie. IO jest gra, w której wcielasz się w rolę węża. To do Ciebie należy jeść jak najwięcej rzeczy po drodze, ale przede wszystkim jedzenie kul własnego koloru. Przez cały ten żywności są coraz nieco dłużej, co jest na swoją korzyść - zawsze zebrać więcej punktów - ale także do niekorzystnej sytuacji, ponieważ zawsze będziesz łatwiejszy kontakt z innymi wężami. Rzeczywiście, istnieje kilka węży w grze i to jest rzecz, która ucieka podczas gry.

Jedz swoje imię i zebrać jak najwięcej punktów

Podczas gry AC jest więc trzeba zebrać jak najszybciej, jak najwięcej punktów jak to możliwe poprzez spożywanie pastylek. Nie musisz się obawiać, że będzie szybko się nudzić z gry, z powodu tej popularnej gry umysłu zostały już utworzone wiele wariantów. Warianty te mogą być oczywiście wszystko znaleźć na tej stronie. Możesz przejść przez labirynty przejść, po drugiej stronie pola puste i masz różne przeciwników, którzy starają się sprawić, że życie nieszczęśliwy.

.io grać w gry

Dla tych, którzy lubią łamigłówki i szybkie działanie dotrzymuje gry AC tak piękny kategorii gier komputerowych. Trzeba zachować rozum was jak grać w tę grę, ale z pewnością zostanie wynagrodzony wiem. Ranking utrzymane, dzięki czemu można sprawdzić swoje umiejętności przeciwko innym graczom. Można obsługiwać gry AC z klawiatury lub myszy. Kontrola tych gier jest oczywiście bardzo proste, ale dla tych, którzy wciąż potrzebują instrukcji podano tej instrukcji podczas rozgrywek .io.

Wszystkie .IO Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję .IO Games z Polski! Wybierz .IO Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!