Barbie Games

Strona Główna / Gry Przygodowe / Barbie Games (Barbie Games)Gra online z lalek Barbie

Graj w nową grę: Cool Fresh Juice Bar

Mamy wiele ciekawych gier Barbie szczególnie dla dziewcząt. Możesz ubrać je lub dać makeover. Mamy również gry barbie, w którym jesteś fryzjerem, można obciąć włosy. A może wolisz nowy strój? Mamy również gry w której Barbie odgrywa wiodącą rolę, ponieważ można go z jej gotowania, przygoda, szkoły zgorszenie, jazda konna, ubierz ją jak księżniczkę lub rozwiązać zabawne zagadki. Czy uważasz, że tak fajnie bawić się lalkami Barbie?

Najbardziej popularna lalka na świecie

Mattel, producent Barbie w 1959 roku dokonał pierwszego lalkę. Natychmiast stał się masa i jeszcze te lalki są produkowane. We wszystkich sklepach z zabawkami nadal są sprzedawane bardzo. Stało się taki trend, że nawet kilka filmów o jej przygodach zostały dokonane. Możesz kupić tak wiele różnych odmian tej lalki. Od 1961 roku istnieje również w wersji męskiej, a jego nazwisko jest Ken. Istnieje również specjalna linia Baby linia koni produkowanych co sprawia, że ​​gra więcej zabawy. Na całym świecie istnieją muzea, gdzie można studiować historię Barbie.

Fajne gry dziewczyn

Czy kochasz styl i piękne ubrania? Następnie można wybrać jedną z wielu sukienki-i formatowania gier, takich jak Super Sparkle Dress Up i kostiumy superbohaterów. Jeśli jesteś bardziej jak gotowanie, możesz na tej stronie w toku i hamburgery, pizzę lub hot dogi gotowania. Beyonce, Miley Cyrus, Lady Gaga, Rihanna i Taylor Swift można znaleźć między gier! Można też przejść Racing, myjnia samochodowa, pomoc w czasie ciąży, przyjmuje szczeniaka lub udać się do solarium.

Wszystkie Barbie Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Barbie Games z Polski! Wybierz Barbie Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!