Cocktail Games

Strona Główna / Gry Zręcznościowe / Cocktail Games (Cocktail Games)Wymieszać własne koktajle

Graj w nową grę: Drink Master

Czy uważasz mieszania koktajli do zabawy? Niech teraz pokazać mieszać sztuki! W dobrych koktajli kreskowych świeże przez dobrego barmana lub barmanki. Wymieszać wszystkie rodzaje napojów wraz z ewentualnie niektórych owoców i kostki lodu, wszyscy pójdziemy wstrząsnąć kubek shaker. Wlać koktajl następnie kawiarnią szklane niektórych słomek i parasolami, a także swojej mieszany napój jest gotowy!

Mixing Napoje

Mix pyszne drinki dla gości w jednej z gier koktajlowych. Czy wiesz, idealny przepis na Margarita, seks na plaży lub mojito? Pokazuje ona miarą alkohol dokładnie, dodać pozostałe składniki, takie jak cukier, syrop i liści mięty. a następnie obsługiwać drinka w swojej gościa. Klient Najpierw!

Napoje dokonać gry

Istnieje wiele różnych koktajli, można również dowiedzieć się, jak zrobić koktajl bez alkoholu. To nazywasz Dziewicze koktajle. Te zazwyczaj składają się z napojów bezalkoholowych, soków owocowych i świeżych owoców. W niektórych grach można pić użytku cheaty, przeczytać komentarze na temat gier, czy też są one dostępne. Najlepsze gry w tej kategorii to Bartender The Right Mix, tutaj należy spróbować wstrząsnąć idealne połączenie. Jury jest bardzo surowe, więc trochę cierpliwości trzeba zrobić odpowiedni przepis.

Wszystkie Cocktail Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Cocktail Games z Polski! Wybierz Cocktail Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!