Bubble Trouble Games

Strona Główna / Gry Multiplayer / Bubble Trouble Games (Bubble Trouble Games)Strzelać pęcherzyki

Graj w nową grę: Tank Trouble

Bubble Shooter jest bardzo popularna gra na co dzień w Internecie, gdzie trzeba strzelać pęcherzyki. Więc Bubble Trouble 1, 2, 3 i 4. pęcherzyki odbić w górę iw dół, i należy starać się tego uniknąć. Pęcherzyki te są rzeczywiście niebezpieczne i nie powinno cię dotknąć. Odtwarza wszystkie pęcherzyki daleko w tej grze. Ta gra można grać samodzielnie lub w wariancie wieloosobowej (Multiplayer pobierz). Walka Bubble Breaker są również bardzo popularne gry. Nie daj się nabrać na szybkich bąbelkami i je zestrzelić!

Strzelać z harpuna

Uzbrojony w pistolet harpuna lub można spróbować ujarzmić latające kule. Wyglądasz jak trudnym strzelca. Jeśli uda Ci się trafić bańkę, pęcherzyk staje się coraz mniejsze, aż w końcu znika. Wspinać się po schodach, pływać w ukrytym pomieszczeniu lub uciekać tak szybko jak to możliwe. Istnieje wiele strategii, aby uniknąć niebezpieczeństwa. Dlatego zawsze należy wybrać właściwą pozycję, aby uderzyć pęcherzyki. Podczas strzału wszystko, idziesz na wyższy poziom i zagrożenie pęcherzyków wzrasta. Będzie coraz więcej i są one coraz szybsze i bardziej nieprzewidywalny. Wtedy będzie to walka bańki! Czym w istocie jest nazwą innej znanej grze.

Unikać pęcherzyków

Być bardzo szybki, to jedyny sposób, aby usunąć wiele poziomów. Ponieważ w dodatku do zagrożenia latających pęcherzyków jest również materacy zegar, który może powodować problemy. Jest zatem ważne, aby wygrał rundę w czasie. Naładuj swój harpun i strzelać rzeczy off, ale upewnij się również przemieszczać się szybko. Wcielamy się z pola i wynik nie tracąc życie następnego poziomu. Powodzenia!

Wszystkie Bubble Trouble Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Bubble Trouble Games z Polski! Wybierz Bubble Trouble Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!