Flappy Bird Games

Strona Główna / Gry Zręcznościowe / Flappy Bird Games (Flappy Bird Games)Leć z najbardziej znanych ptaków w świecie: flappy Ptak

Graj w nową grę: Flipper Dunk 3D

Fly i uniknąć jedyną regułę Flappy Bird. Ten dobrze znany z gry iPhone opracowany przez Dong Nyguyen, a codger z Wietnamu. Być może słyszeliście tej nazwy lub wcześniej, bo również przebój: Angry Birds. Flappy Ptak jest obecnie bardzo popularny, nawet bardziej znany niż friv, happywheels lub chłodnych gier matematycznych! Mamy wiele darmowych wersji tej gry. Dla każdego coś, bo mamy nawet zabójcy, MMO i wieloosobową wersję. Po pierwsze ta gra była do pobrania dla telefonu lub tabletu, ale gra zdjęty z uznaniem. Zagraj w tę wyjątkową grę więc o to przemknąć

Pływające w powietrzu

Wyślij na unik ptaki bezpiecznie do następnego poziomu przez domy, rur, drzew i szalonych zwierząt. Flappy Ptak jest żółty Birdy i MLG lubi latać pyszne. Musisz pomóc mu tam, bo ze wszystkich spotkań w czasie jego lotu. Czy Twój ptak w powietrzu, a nie dotykajcie drodze? Wtedy dostaniesz poziomie bardziej w tej niesamowitej grze! Niech nie spadnie, bo potem popełnia samobójstwo. Można znaleźć w internecie wiele informacji na temat tej gry, nawet hacked! Niektórzy ludzie chcą udowodnić, jak daleko przyjdzie, zalogować się i znaleźć najlepszych wyników z najlepszych zawodników.

Zawieszenie = śmierć

Dopóki Klapa Ptak w powietrzu utrzymuje się tam nic się martwić, ale mu zderzają lub awarii będzie on skrzydła nie rozprzestrzeniają. Można zdobywać punkty w tej grze przez latające między zielonych rur. Na rurze, można uzyskać jeden punkt. Na tej stronie mamy wiele różnych odmian. Można wybrać klasyczne, ale także wybrać po Nyon Flappy lub pozwól łajno słonia czy twoja babcia fruwające w powietrzu! Super śmieszne! Mamy też podwodne wersji, które omijają rafy i zapewnić, że duże rekiny nie mogą dostać się w jego zabytków.

Wszystkie Flappy Bird Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Flappy Bird Games z Polski! Wybierz Flappy Bird Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!