Bubbles

Strona Główna / Gry Zręcznościowe / Bubbles (Bubbles)Pęcherzyki strzelanki

Graj w nową grę: Bubble Master

Pęcherzyki lub pęcherze jest chyba najbardziej popularna gra online na świecie. Na tej stronie mamy wiele dla Ciebie zebranych.

Kolory strzelać!

Celem jest strzelać pęcherzyki jak najszybciej wyczyścić planszę. Na boisku widać piłki w różnych kolorach. W armaty można również zobaczyć jaki kolor bańki fotografowania. Chodzi o to, że masz odpowiednie kolory razem. Podczas robienia kulek tego samego koloru razem, i są w co najmniej 3 z tych samych pęcherzyków razem, znikają! Pęcherzyki zbliżają się do dolnej części ekranu, a gdy uderzył w dno, a następnie ruszasz. Więc dokonać kombinacji co najmniej trzech takich samych pęcherzyków i zachować pęcherzyki z dotarciem do dołu ekranu. Również uwzględniać terminie. Gdy skończy się czas, nie będzie się na następny poziom. Dodatkowym wyzwaniem w tej grze jest to, że czasem odzyskać dodatkowe kulki. Może się to zdarzyć, ponieważ nie odzyskać w pewnym momencie w sferach czasowych, lub dlatego, że fotografowanie stało się kilka razy lub bez kombinacji trzech kul można zrobić. Strzelać próby powinny być tak dobre, jak to możliwe, aby ponownie i ponownie osiągnąć wyższy poziom w tych pęcherzyków gry.

Najbardziej zabawne gry dostępne tutaj

Na tej stronie znajdziesz wiele różnych odmian tej gry. Jednym z ulubionych jest Bubbles 2, ale także Maya Bubbles stanowi wyzwanie. W tej grze kulki również odwrócić ponownie! Rodzaj deluxe pęcherzyki tak! Istnieją również gry, gdzie jesteś w cyrku, basenie lub w morzu. Dla każdego miłośnika tej gry jest tak opracowany zabawa twist. Wiele sukcesów i ustanawia wysoki rankingu dół!

Wszystkie Bubbles są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Bubbles z Polski! Wybierz Bubbles lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!