Tetris Games

Strona Główna / Gry Zręcznościowe / Tetris Games (Tetris Games)Old Fashioned gry Tetris

Graj w nową grę: Tetris

Tutaj znajdziesz duży zbiór gier Tetris, mamy oryginalne, klasyczne i bitwa wersję. Ta gra przecznicę od Nintendo powinien spróbować wyczyścić całe wiersze przed bloki dotrzeć do górnej części ekranu. Mamy też wariant z trójkątów, bardzo wciągająca! Postaraj się, aby najwyższy rankingu. Być może jest to jeden z najbardziej popularnych gier w historii gier. Te "złote przeboje" wciąż pozostaje wyzwaniem dla młodych i starych! Nie, nie mówimy o Pacman, ale o Tetris.

Jak to działa?

To jest gra, w której zawsze kostki i liczby spadają z góry na dół. Możesz użyć tych bloków, aby przejść w lewo i prawo, a także obracać. W ten sposób można się upewnić, że dane w najlepszy sposób dole wylądować na ziemi. Sztuką jest, aby dopasować wszystkie elementy razem tak, tak, tak, że tworzy linię poziomą. Czy masz dokładnie maksymalną ilość bloków razem, to wiersz znika i są bezpieczne. Gdy dane nie pasują do siebie dobrze, nadal bardziej na szczycie siebie i coraz bliżej do sufitu. Gdy uderzył w górnej części ekranu jesteś na. Jeśli grasz długo utrzymuje, to bloki spadnie szybciej i pozostaje mniej czasu, aby myśleć o najlepszej pozycji kostek. Musisz skupić się w tej grze i działać szybciej, jak dostać się na wyższy poziom.

Kto?

Ta gra jest nie do pobrania, jest to darmowa gra, że ​​każdy może grać online bezpośrednio z tej strony. Gra nie jest skomplikowana, dzięki czemu nadaje się zarówno dla młodszych i starszych miłośników gier. Mamy wiele różnych wariacji na temat popularnej gry Tetris. Możesz przejść do oryginalnego Tetris lub wybuchowej Boom Box. Znajdziesz bardziej szczegółowe wersje tej gry jako Atlantris, biuro Tetris, Tower 100, Robo Sockets i Puyo Puyo. Więc dla tych, którzy myślą, że już wiesz wszystko Tetris, istnieje wystarczająco dużo opcji do Zmierz się z powrotem w tej grze zabawa. Wiesz jeszcze tę grę? Jest również jednym z przyjaciółmi tetris i jest coraz szybciej w tej grze umiejętności.

Wszystkie Tetris Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Tetris Games z Polski! Wybierz Tetris Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!