Candy Crush Games

Strona Główna / Gry Logiczne / Candy Crush Games (Candy Crush Games)Candy Crush Saga gra bez Facebooku

Graj w nową grę: Cookie Crush 4

Grają całej serii Cukierek Crush króla Internecie. Mamy wiele poziomów i można nawet grać aż do poziomu 677. Mamy dwie wersje tej darmowej grze mianowicie Saga oraz wariantu Soda. Ta gra logiczna, jest bardzo podobny do znanego swobodnej grze :. Cukierek Crush należy spróbować jak najwięcej cukierki i galaretki, aby dopasować się ze sobą. Każda runda ma nowy cel, który należy starać się osiągnąć. Do jakiego poziomu można dostać? Ta gra może grać na telefonie lub tablecie, bez Facebooka.

Cukierki wszędzie!

Na tej stronie można znaleźć gry dla łakomczuchów! Istnieje wiele różnych przysmaków, które powinny postarać się razem. Można przesunąć tak, laski cukierki i żelki, że można wyczyścić planszę cały w czasie? Czasem trzeba oglądać strumień czekolady, która przychodzi po ekranie co sprawia, że ​​jeszcze trudniej osiągnąć cel. Przesuń różnych kolorach i kształtach razem i wziąć cyfrowy impuls cukru!

Nie jestem graczem, ja po prostu zgnieść dużo cukierków

Właściwie, Cukierek Crush to klasyczny i stał się znany jako Bejeweled. Cukierek Crush od wielu lat, stają się niezwykle popularne. Jedną z miłych rzeczy o tej nowej wersji jest to, że istnieje wiele różnych rundach. A jeśli po prostu nie są prawdziwe, można znaleźć w Internecie wyjaśnienie sposobu, aby go odtworzyć. Na przykład, nie można ominąć poziom 130? Wtedy można prosić o wskazówki co jest taktyką konieczne. Włożyliśmy wiele różnych wersji on-line tutaj. Na przykład, grać w Pet Party Pop, Cukierek Crush Saga Rain of Blossom Blast. Wszystkie ładne wariacje na mega popularnej gry! Powodzenia i miłej zabawy!

Wszystkie Candy Crush Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Candy Crush Games z Polski! Wybierz Candy Crush Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!