Sonic Games

Strona Główna / Gry Przygodowe / Sonic Games (Sonic Games)Sonic TheHedgehog gry online!

Graj w nową grę: Sonic Boom Link

Na tej stronie gry jest największą i najlepszą kolekcję gier Sonic the Hedgehog. Ten słynny jeż jest przeznaczony dla Atari przez firmę Sega. Zaczęło się od gier komputerowych, ale wkrótce istnieją Juegos, kreskówki, filmy, a nawet film o tym pojawiła się w szybkim tempie stworzeniem. Na Wiki można również znaleźć wiele informacji na temat. Graj w gry Sonic tutaj!

Wyścigi z niebieskim superbohatera

Uruchom i przeskoczyć przez poziomy platform i zbierać złote pierścienie na punkty bonusowe. Ten szybki jeż jest szefem wszystkich gier platformowych pikseli historii. Wybierz fajny sonic gry i uruchomić gnicie przez jedną z wielu przygód! Spotkasz tu również jego przyjaciół. Jeden z jego przyjaciół radiowych jest wiewiórkę nazywa Tails. On może biec tak szybko z ogonem, he'm stanie wykorzystać i mogą unosić się w powietrzu, jak śmigło. Ponadto, można również mieć Knuckles, który może działać bardzo szybko, jak Sonic. Sonic może przewrócić zwijać się w kłębek i dlatego jego przeciwników. Z pomocą przyjaciół, stara się pokrzyżować plany złego profesora Eggmana.

Bądź bardzo szybko!

Jak widać istnieje wiele różnych grać w gry. Na przykład, mamy Sonic 1 do 8! Ale mamy też super sonic rowerzysta ekstremalnych i Sonic na chmury. Spróbuj jak najwięcej, aby zbierać złote monety od gier platformowych stale iść do przodu poziom. W ten sposób można pomóc tym światowej sławy kreskówkę, aby pokonać swoich przeciwników. Dodatkowo, można również przejść motocyklowych, jazda na nartach, a nawet jeździć na nartach wodnych! Nic nie jest zbyt szybki dla jeż. Więc jeśli kochasz tego słynnego serialu animowanego, a także wyścigów, to jesteś na tej stronie całkowicie na swoim miejscu! Wybierz grę zabawa i wyścig, aby zatrzymać profesora Eggman.

Wszystkie Sonic Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Sonic Games z Polski! Wybierz Sonic Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!