Mahjong Games

Strona Główna / Gry Logiczne / Mahjong Games (Mahjong Games)Ponad 100 darmowych gier Mahjong

Graj w nową grę: Mahjong Kitchen

Grają jedną z najbardziej popularnych gier na świecie: Mahjong. Mahjong to gra pierwotnie chiński i pochodzi z miasta Szanghaju. Mahjong wiki uczy nas, że nawet w 18 wieku był popularny w Chinach. Jest to prawdziwy klasyk, a jak gra w pasjansa, co musisz zrobić raz. W oryginalnej gry, nie są przedstawione na bambus kamienia, chińskich znaków i środowisk. Wraz ze specjalnych cegieł, na przykład, kwiatów. W ostatnich latach, istnieje bardzo wiele różnych form tego Azji gra się i wierzymy, że każdy powinien zagrać po jednej z wielu wersji gier Mahjong.

Jak grać?

Zasady Majong są proste: spróbuj dopasować wszystkie płytki ze stosu i grać dalej. Sztuką jest znaleźć dwie pasujące płytki na rysunku. Gdy znajdziesz to, kliknij na nich za pomocą myszki i kamienie znikną. W ten sposób można spróbować znaleźć wszystkie pary i zawsze zagadkę do rozwiązania. Jest to gra, myślenie z dobrą strategią, matematyki i odrobinie szczęścia można zawsze wydobyć się kolejny poziom. Mamy wiele różnych rodzajów gier, takich jak Mahjong: Classic, łańcuch, Cvombi, tytanów i Fortuna. Istnieje wiele odmian specjalnych kształtów lub znaków specjalnych na kamieniu. Więc jeśli lubisz brainteaser jest zawsze między gra, w której stają się najbardziej szczęśliwy. Damy Ci wskazówka: spróbuj mahjong Połącz zgadzam, jest to bardzo popularna gra i Majongg jest ekscytujące i zabawne. Czy uda Ci się usunąć wszystkie płytki madżonga z gry planszowej? Wyobraź sobie, że do Azji mistrza sztuk walki, ale nie najważniejszy i popularnej Oriental gry wiemy. Użyj mózgu i rozwiązać zagadkę za pomocą jednego kliknięcia myszy.

Wszystkie Mahjong Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Mahjong Games z Polski! Wybierz Mahjong Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!