Captain Underpants Games

Strona Główna / Gry Przygodowe / Captain Underpants Games (Captain Underpants Games)Kapitan Kalesony, ostateczną superhero

Graj w nową grę: Captain Underpants And The Big Bad Battle Of The Bionic Booger Boy

Będziesz wszyscy zgadzają się z; jesteś zajęty z projektem iz jakiegoś powodu strasznej ten projekt jest znacznie spod kontroli. Dzieje się tak z dwóch nastolatków w liceum. Mówimy o George Beard i Harolda Hutchins. Uczą się sztuki hipnotyzowania i po ich praktykowane nieco podobni udać się na poszukiwanie kolejnej ofiary. Pochodzą one od dyrektora swojej szkoły, pana Krupp. Pan Krupp jest zahipnotyzowany oraz ich przerażeniu dostaje prawdziwe moce superbohaterów. Zdobywa też nazwę superbohatera, nazwany na cześć swojego superbohatera specjalnego stroju. Mówimy o wielkim kapitanem majtek.

Kapitan Majtki film

Kapitan Kalesony jest w grach o nazwie po nim przed niektórymi przeciwnikami z najpiękniejszych imion. Pomyśl o Sir Stinksalot i Tippy Tinkletrousers. Z jego uprawnień superbohaterach, ubrany w jego majtkach, Kapitan Majtas rusza do walki z tymi przeciwnikami. Jego celem; Pierwsza szkoła, miasto, a następnie uratować świat od tych nikczemnych typów. Można pokonać każdego przeciwnika z superbohatera tajnych broni kapitan majtek. To zapewnia niezbędną wesołość jako uprawnień superbohaterach głównego bohatera serii dobrze naprawdę nie mają sobie równych. Jest to często coś złego, co sprawia, zabawnych sytuacji.

Kapitan Majtek Gry

Po uruchomieniu tych gier można mieszać ze szkoły lub miasta. Postęp i prowadzenia tajnych broni kapitana majtki wymaga sporo grze masz cech. Jeśli obecnie nie ma, to nie ma problemu. Grasz w tę grę z klawiatury lub myszy. Podczas gry można zawsze dostać, aby zobaczyć swój obraz, który klucz naciskać lub myszy, które muszą obsługiwać do postępu w tej grze. To gwarantuje, że gra tym zabawne gry są dla doświadczonych i mniej doświadczonych miłośników gier komputerowych.

Wszystkie Captain Underpants Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Captain Underpants Games z Polski! Wybierz Captain Underpants Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!