Popeye Games

Strona Główna / Gry Przygodowe / Popeye Games (Popeye Games)Popeye Saylorman

Graj w nową grę: Popeyes Spinazi Tortellini

Wiele pokoleń wyrośli z naszym gejowskiego przyjaciela, marynarza Popeye. Otoczona przez zawsze uroczej Olive i sprzeciwia przez złego Brutusa. Wraz z przygód niemowlęcym grochu wyjdą do ratowania Olive z rąk Brutusa. Po niekończących się godzin zabawy kreskówek, a nawet prawdziwy film na dużym ekranie nie czekał do gier Popeye, a na końcu. Możesz być całkiem zabawne, jeśli wziąć na temat roli Popeye grać w te gry, gdy spotkasz Brutus i mają jako misji ratowania Olive piratów z jego szorstkie dłonie.

Popeye film

Gry Popeye miał prawie cały ten sam motyw. Olive, dziewczyna Popeye zostaje porwana przez Brutusa i muszą oczywiście być uratowany, tak szybko jak to możliwe. Ty przenosi cię w Donkey Kong podobnym otoczeniu lub w świecie gry, gdzie trzeba szukać Olive. Otrzymasz swoją energię w sposób naturalny, tak jak prawdziwe Popeye, jedząc tyle puszki szpinaku. Twoim celem jest, aby przejść jak najwięcej, aby pokonać wrogów i znaleźć szpinak, a tym samym zebrać jak najwięcej punktów. Bonus jest oczywiście uwolnienie z oliwek.

Popeye Saylorman Gry

Popeye gry naprawdę nie jest bardzo skomplikowane. Będziesz musiał odwzajemnić przez wiele światów przyjść Olive po Brutus porwał ją surowo. Poruszać się po planszy wokół za pomocą klawiatury lub myszy. Robisz wcześniej nie czytać długie instrukcje; widzisz podczas odtwarzania na ekranie, co trzeba zrobić, aby poruszać się po polu. Pozwala to na gry Popeye to zabawa dla doświadczonych i mniej doświadczonych graczy.

Wszystkie Popeye Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Popeye Games z Polski! Wybierz Popeye Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!