Online Card Games

Strona Główna / Gry Logiczne / Online Card Games (Online Card Games)Gry online gry karty

Graj w nową grę: Freecell Solitaire Blue

Mamy największy zbiór gier karcianych. Oferujemy następujące gry w karty na: Podwójne Klondike, cierpliwość, belote poker, blackjack, FreeCell, Solitaire, Fun Towers, Four czternaście lat, 21 Thirty i Spider Solitaire. Te gry umysłowe są bardzo popularne wśród młodych i starych. Mamy też ciekawe gry multiplayer do tej kategorii.

Czy masz atut?

Oczywiście, że karty z gry w karty, ale jeśli nie masz i nie chcesz kupić, zawsze możesz grać w swoje ulubione gry online! Nawet jeśli nie czują się w grze z babci, po prostu można tu je samodzielnie. Mimo to, zawsze możesz udać się z jego dwóch indeksowania za komputera! Cierpliwość (lub na angielski: Solitaire) jest oczywiście jednym z najbardziej popularnych gier, które mamy, ale także spróbować jednego z wielu innych opcji w obszarze kart! Gra w karty jest zazwyczaj grał z 52 lub 104 biletów. Leży z zasadami gry. Zazwyczaj różnica w liczbie kart na podstawie tego, czy przyłączyć się do żartownisiów.

Różne rodzaje kart

Zazwyczaj karty mają konkretny kolor, który jest w rzeczywistości oznaczało postać. To odnosi się do następnego "kolor": kier, karo, pik i klubów. Liczby te są zawsze wyświetlane w kolorze czerwonym lub czarnym. Nigdy nie jest to numer jeden w grze. Karty przejść z numerem dwa na asa lub joker. Czasami asem jest tylko najniższa wartość i król jest najwyższa. To jest po prostu to, co gra grasz! Przeczytaj, zanim zaczniesz, jak również zasady i wyjaśnienia, ponieważ istnieje wiele różnych odmian tych gier istnieje. A my nie chcemy, aby rozumieją gry! Wybierz swoją ulubioną grę i życzymy dobrej zabawy!

Wszystkie Online Card Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Online Card Games z Polski! Wybierz Online Card Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!