2048 Games

Strona Główna / Gry Logiczne / 2048 Games (2048 Games)Mózg dla wszystkich 2048 gier

Graj w nową grę: 2048 Merge

Pewnie nigdy nie grał; 2048 gier. Nawet dla tych, którzy nie są tym, co było celem tej wciągającej gry zabawy; pojawi się puste pole i stałą liczbę sztuk o różnych wielkościach i kształtach blokowe. Te elementy trzeba nachodzą na siebie całą równe jest wypełniona puzzli. Brak puste otwory mogą spaść między częściami, a ten sposób punkty. 2048 gry będą zawsze zaczynają się bardzo proste, ale proporcjonalnie w miarę postępów w grze nadal będzie trudniejsze. Twoje zrozumienie taktyczne powinny być zabezpieczone na próbę.

Tóżne warianty

W 2048 gier, masz wiele różnych wariantów, a zatem jest zdobyć na wiele sposobów podczas odtwarzania tej zabawnej gry logiczne. W wielu wariantach widać puste pole i stałą liczbę puzzli, które trzeba umieścić razem. Kawałki są coraz mniejsze w kształcie więc zawsze trudniejsze musi myśleć. Istnieją również odmiany, które budują taką grę z zegarem. Następnie należy myśleć nie tylko dobre, ale można też zrobić to szybko, bo inaczej od nowa zacząć. Istnieją również warianty, gdzie pionki niejako wychodzi niebieski i powinny być przypisane do właściwego miejsca.

Grać w gry

Ten cute 2048 grać w gry, a punkty punktacji jest bardzo prosta. Gry rozpocząć na poziomie dziecka i budować dalej do poziomu, na którym osoba dorosła nadal trzeba myśleć ciężko. You świadomość taktyczna i przestrzenna będzie zatem iść do przodu szybko, gdy grasz w te gry. Możesz kontrolować grę, zwłaszcza za pomocą myszki, ale będzie ona również służyć na klawiaturze, to po prostu jak najwięcej grać.

Wszystkie 2048 Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję 2048 Games z Polski! Wybierz 2048 Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!