Naruto Games

Strona Główna / Gry Akcji / Naruto Games (Naruto Games)Przygody Naruto

Graj w nową grę: Naruto Adventure

Naruto to japońskie kreskówki, manga lub jak go nazywają. Mashasi Kishimoto wymyślił historię i podpisali niniejszy Ultimate Ninja Storm. Naruto jest ninja, który chce być wielkim przywódcą. Przedtem musi dotyczyć wszystkich rodzajów wyzwań i następuje wzrost ninja. Są to oprócz tej serii stworzył wiele gier na PC, które Naruto walczą, aby przejść z jego przeciwników. Mamy również wybrane dla ciebie wielką Naruto gra, gdzie trzeba się ścigać jako BMX'er.

Jest profesjonalnym BMX rider!

Shippuden Ultimate Ninja Burza 3 i 4 są bardzo popularne. Istnieje wiele pokoleń tej myśli gry i Spelle.nl można znaleźć gry z pamiątkami. To nie jest do gry na PS 4, więc nie wahaj się i grać w tę grę na swoim komputerze! Ta gra jest o bezpieczne do podjęcia trasę na BMX. Jak Zadaniem prawdziwego Ninja jest reagowanie na góry i wąwozy, które przekraczają również swoją ścieżkę. Za pomocą klawiszy strzałek na klawiaturze, można Naruto bezpiecznie manewrować po drugiej stronie. Jeśli ci się uda, można odblokować następny poziom. Istnieje wiele poziomów, a wraz z każdą nową rundę trzeba wykonać kopię tylko trochę lepiej jak najlepiej. W ten sposób coraz lepiej jazda na BMX.

Walcz jak ninja

Naruto w walce często przychodzi w serii, która została wykonana na jego temat. Ale może jak ninja zbyt dobrym wyścigu na rowerze? Nie można mu pomóc. Upewnij się, że nie latać nad głową i starannie na dwóch kołach ziemi po dużym skoku. Więc dostaniesz poziom więcej w tej wielkiej grze, na PS4. Holendrzy są znane potrafią cykl dobrze, ale japońska jest chyba inaczej. Upewnij się, że Japończycy Naruto szwanku dotrzeć do końca poziomu. Mnóstwo zabawy!

Wszystkie Naruto Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Naruto Games z Polski! Wybierz Naruto Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!