Violetta Games

Strona Główna / Gry Przygodowe / Violetta Games (Violetta Games)Disney Violetta jest teraz online!

Graj w nową grę: Violetta Ambulance

Czy jesteś fanem Disneya Violetta? Violetta stała się wielkim hitem na Disney Channel i Nickelodeon! Ona jest dziewczyną z Buenos Aires, stolicy Argentyny. Ona idzie do szkoły specjalnej dla muzyki i tańca, a jest gwiazdą światowej tak nagle! W telewizji, seria jest już w sezonie 3. Mamy kilka gier dla Ciebie w ofercie, albo tak jak mówią w Argentynie: tenemos Muchos Juegos de Violetta!

Bycie gwiazdą!

Grają w najlepsze darmowe gry! Na przykład, kochasz się ubrać, to mamy dla ciebie przyjemna gra, gdzie można liftingu nadwozia Violeta z wami fantazyjny wygląd. Tymczasem śpiewać z nią i wyobrazić sobie życia w jej niepohamowane artystów! Poznaj jej przyjaciel Thomas i jej drogi ojciec Niemcem. Violetta dorastał w Europie, ale to jest ponownie zabrany do ich rodzinnego miasta Buenos Aires, gdzie cała seria została nagrana przez jej ojca. Dołącz ją w tej podróży i zagraj w najlepsze gry! Spójrz od swoich przygodach na jej szkolnej pracowni 21. Wszystkie juegos (gry w języku hiszpańskim) są wolne do gry! Pase lo que bien, która jest świetna zabawa!

Wszystkie Violetta Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Violetta Games z Polski! Wybierz Violetta Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!