Storks Games

Strona Główna / Gry Przygodowe / Storks Games (Storks Games)Bociany, filmu przygodowego

Graj w nową grę: Storks Puzzle

Co zrobić, gdy bociany robią dzieci muszą dostarczyć? skorygowania; potem przekształcić się w firmie transportowej powinien dostarczyć niektórych pakietów. Bocian w Bociany, junior, jest zatrudniony przez firmę Cornerstone.com, firmy internetowej, która wysyła pakiety na całym świecie. Junior Jednak niektóre nieostrożny w produkcji oraz w niestrzeżonym chwili, wciąż wciśnięty przycisk na komputerze, na którym wykonywane są dzieci. Rezultatem jest dotknięcie dziewczynka, gdzie Junior oczywiście dość notatka jest w jego żołądku. Teraz co jeśli szef dowiaduje się, że jest na niewłaściwym komputerze? Nie pozostaje nic innego; Junior będzie dziewczynka musi dostarczyć coś. Wspomagane przez swoją dziewczyną Tulip, jedyny człowiek Bociany Góry, patrzy na miejsce do realizacji tego dziewczynka. Następuje długa podróż z szeroko zakrojonych poszukiwaniach. Junior powiedzie chętnie dostarczy dziewczynkę i wie, jak do wznowienia bociany oryginalną pracę; dostawa niemowląt.

Bociany gry

Gra Bociany naturalnie zmienia się w poszukiwaniu miejsca, w którym dziewczynka ma być dostarczona. Bocian z Juniorem, a ukochana Tulip, idziesz szuka kochającego domu dla tej małej wiązki radości. Bociany w tym poszukiwaniu zapewnia niezbędne wyzwania, aw grze Bociany zatem zrobić przyzwoitą pracę na swoich umiejętnościach.

Grając Bociany

Kiedy grasz nastąpi przyzwoitą pracę grę Bociany na swoje umiejętności praktycznych. Agility jest bardzo ważne podczas gry Bociany i dlatego ważne jest, że grasz podczas odtwarzania odpowiednich klawiszy na klawiaturze lub przycisków myszy. Będziesz otrzymywać informacje podczas gry na ekranie nad klawiatura lub mysz przyciski, które należy nacisnąć, aby zagrać w grę i zakończyć misję sukcesem.

Wszystkie Storks Games są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Storks Games z Polski! Wybierz Storks Games lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!