Hobo

Strona Główna / Gry Akcji / Hobo (Hobo)Najbardziej popularne wędrowiec z Internetu: Hobo

Graj w nową grę: Hobo Vs Zombies

Hobo to włóczęga mój własny zestaw gier. Ten słynny wędrowiec nie ma manier pluje, wymiotują i sika na ulicy i na jego wrogowie przejść. Powinieneś być w tym gier Zakres bojowe Hobo pomoc z niebezpiecznej życia na ulicach. Każdy dzień rozpoczyna się od składowiska, będzie cię budzić się wcześnie rano na cały dzień, aby przetrwać na ulicach ponownie, czasami wydaje się, jak diabli. Trzeba dalej walczyć, aby trzymać się z rąk policji i żołnierzy.

Hobo w więzieniu

Hobo jest zamknięty w więzieniu i staje do walki z kimkolwiek. Czy możesz pomóc w jego obronie. Wszystkie środki są uzasadnione! Spróbuj w końcu uciec z tego więzienia, tak aby można było wrócić na ulicy. Osłony i środki tego więzienia nie jest po prostu poddać, trzeba pochodzić z dobrych domów. Pak także wziąć butelkę piwa lub kij trafić na pierwsze strony gazet. Kiedy w końcu dostać się do wyjścia, należy starać się uciec tak szybko jak to możliwe.

Walka na ulicy

Hobo jest często w niezgodzie z każdego, kto przeszkadza go na ulicy. On jest prawdziwym wojownikiem i używa dowolnego obiektu jako broń, takich jak kosze, butelki piwa, ogrodzeń oraz własne odchody. Idź na ataku na policjantów, żołnierzy, cudzoziemców i innych niewinnych ludzi. Każdy musi w to uwierzyć! W tej grze można naprawdę puścić wszystko i wszyscy na ulicy ma żadnych zasad. Inne popularne tytuły w serii Total War gry są i przestrzeni Brawls, w tych grach trzeba pomóc popularny wędrowca. Czasami gra jest bardzo brudna i rzut ponieważ można sikanie na przeciwników i kał, ba!

Wszystkie Hobo są darmowe. Nie zawsze jest zabawa dla Ciebie. Wysyłamy na najlepsze gry dla dzieci, darmowe gry i gry online na naszej gry i grać wyspa plac. GraGra.pl ma najlepszą kolekcję Hobo z Polski! Wybierz Hobo lub jednego z innych zabawnych gier i gry dla dzieci i idź grać online. Codziennie nowe gry zabawy gry. Już nigdy nie będziesz się nudzić w tej wciągającej stronie gry. Dużo zabawy z tych gier na żądanej stronie!